Як заробляти мільйон доларів на Upwork будучи українською компанією?

Як заробляти мільйон доларів на Upwork будучи українською компанією?

Основою статті є матеріали закритої тематичної зустрічі Ukrainian Digital Community

Експерт заходу: Кирило Лазарєв — CEO та засновник дизайн-агенціі Lazarev.agency.

  • Чому Upwork корисний і чому треба туди йти?

Upwork має неймовірну кількість роботи. Там сотнями розміщують кількість джоб-постів на день. Там безкінечна кількість клієнтів, яких неможливо всіх обробити. Також Upwork є дуже класним тренуванням себе як фрілансера, так і компанії, тому що платформа дає можливість працювати з різними клієнтами, типами робіт і підготувати себе для більш дорогих клієнтів.

На Upwork 800 тисяч активних клієнтів, середній чек 4,5 тис. дол.

Ми починали із 35 дол. на годину і середнім чеком було 5 тис. дол. за створення веб-сайту. Згодом ми зрозуміли, що для клієнта не є такою важливою кількість зробленого дизайну, а важливо те, яку цінність ми приносимо для його бізнесу. Далі ми переорієнтувалися на продуктовий дизайн (digital product design), в цій темі ми працюємо і зараз.

Нині ми перебуваємо в третьому епохальному етапі розвитку агенції, коли нас вже 60 людей. Контракти, які зараз заходять, уже по 100 дол. за годину, і виступаємо партнерами для клієнтів.

Яка різниця між фрілансером та агенцією?

  • ринок фрілансерів більший за ринок агенцій
  • агенції чарджать більше, ніж фрілансери
  • 20% клієнтів шукають розв’язання проблем.

Реальна задача для клієнта збільшити кількість продажів, конверсії. Цінність, яку ви робите клієнту, повинна бути в декілька разів більшою, ніж ціна, яку він платить.

Щоб перейти від фрілансу до створення своєї агенції, потрібно розуміти декілька ключових речей. Навіть якщо ви вже фрілансер, ви вже є solopreneur. Вам потрібно сісти і виписати всі ці функції, які ви виконуєте, як solopreneur (людина, яка починає і розвиває її власний бренд/бізнес без чиєїсь допомоги). Далі ці функції можна делегувати. Першими делегувати продажі є найпоширенішою помилкою. Також важливо робити ті штуки, які приносять вам задоволення, а які не приносять треба делегувати.

Давайте поговоримо про кеш 

  • Цінність вашої роботи завжди вимірюється показниками для бізнесу. 
  • Завжди називайте більшу ціну. Найгірші клієнти клієнти, які платять мало, бо тоді вони будуть витискати з вас кожну копійку. 
  • Чим більше ви чарджите, тим краще всім.
  • Власник бізнесу, який не зробив 1000 сейлз дзвінків сам, не може найняти команду.
  • Будь-який продукт можна продати дорого.
  • Коли все важко, треба підвищувати, а не занижувати ціну.
  • Покращення продукту збільшує рекомендації.
  • Покращення продажів кеш тут і зараз.
  • Проблеми продукту завжди можна покрити грошима, проблеми продажів – ні.

Насправді є 2 Upwork, але нікому не кажіть

Один із них показує роботу для тих, хто знаходиться в американській зоні, а інший показує роботи для решти світу. Для того, щоб потрапити на платформу U.S. only, ви мусите локально знаходитись в тайм зоні Штатів. Тоді вам відкриється доступ до іншого Upwork, до більших чеків. Ми відверто говоримо про те, що у нас не вся команда знаходиться в штатах, що ми українська команда і головний офіс знаходиться в Києві (ще є офіси в Берліні, Лісабоні, Нью-Йорку).

Допомагайте клієнтам і відмовляйтеся від роботи.

Іноді клієнт сам не розуміє, що йому потрібно, або називає це іншими речами. Коли клієнт розуміє, що ви поставили на перше місце його, а не себе, то він довіряє вам шалено, і  потім повертається з новими проєктами.

📩 Приклад листа
Hi Kirill, I just wanted to thank you again for your time on Monday. After our call, I did some research and was able to find both a graphic artist familiar with our tool and some prefab templates that we can buy. We’re still figuring out the plan, but your advice was really invaluable. I wish you the best and when we decide to update our website, we’ll be in touch! Take care.

Щоб ознайомитися з повним матеріалом по темі та переглянути відеозапис зустрічі — заповніть заявку на вступ і станьте учасником Ukrainian Digital Сommunity.

Професійна спільнота, що об’єднує українських digital-спеціалістів та власників агенцій
Попередній запис
Криза = унікальні можливості для інвестицій
Наступний запис
LinkedIn як інструмент виходу на зовнішні ринки
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *