Як зрозуміти чи успішний результат таргетованої реклами?

Як зрозуміти чи успішний результат таргетованої реклами?

Основою статті є матеріали закритого вебінару Ukrainian Digital Community

👥 Експерти ефіру:

Валерія Тернова – власниця компанії з налаштування реклами для е-ком з гарантією ROAS, навчання власників бізнесу та фрілансерів

Влад Cтепаненко – засновник трафік-агентства «LeadProfit» та партнерського агентства «EdRise»

3 причини, чому ця інформація буде корисною для вас:

  1. Зможете продовжити клієнтів на більший термін роботи;
  2. Аргументуєте підвищення чеку за свої послуги;
  3. Позбудетесь токсичних клієнтів.

7 доказів того, що клієнт задоволений:

Продовжує термін співпраці з вами

Тут важливий не лише класний технічний результат, а й сервіс, оскільки цей відмінний результат можна перекрити поганим клієнт-сервісом. Звичайно ж, важливо також робити більше, ніж від вас очікують – це буде великим плюсом до продовження терміну співпраці.

Збільшує бюджет на рекламу

Чим менше платить клієнт і дає бюджету, тим більше він буде за кожні 10 дол. засипати вас питаннями, ніж клієнт, яким заплатив 500-600 тис. дол. 

Не завжди те, що клієнт не збільшує бюджет = що йому щось не так, і навпаки. 

Як людина, яка надає послуги, ви розумієте, наскільки ми можемо збільшити бюджет без втрати для ROAS та результату. Деколи ми можемо кратно збільшити бюджет, але це буде впливати на спільний результат. Тому треба дивитись, рекомендувати про це клієнту. 

Коли клієнт деякий час не збільшує бюджет, просто запитайте: “Чим спричинено те, що ви не плануєте наразі піднімати бюджет?” Тоді ви зможете зрозуміти, чи це ваша проблема, як спеціаліста, чи ні.

Рекомендує вас своїм знайомим за власним бажанням

Люблю рекомендації за те, що вони працюють набагато швидше, ніж ми про них взагалі думали. Але вони працюють в той момент, коли ми якраз менше за все про них думаємо. Дуже класний момент, коли нас рекомендують ті, хто з нами навіть не працював. Коли до нас приходять люди, у яких багато чого не готово для запуску реклами, ми їм так чесно про це і кажемо. Після цього, як правило, ці люди рекомендують нас іншим своїм знайомим.

Питає поради і прислухається до вашої думки

Є клієнти, які питають поради не тільки по вашій прямій спеціальності, а й по суміжним напрямкам. Ми не працюємо з проєктами, коли ми не можемо повпливати на результат. Бо зараз 70% результату залежить від креативів. Коли клієнти прислухаються до тебе, тільки тоді ти можеш повпливати на результат.

Не вносить самостійно правки в рекламу

Це також про довіру і про те, що не повністю вже ви впливаєте на рекламу. Я за те, щоб бути в контакті з клієнтом і обговорювати всі моменти, які можуть спричинити результат реклами.

Відсутній тотальний контроль і недовіра на кожному з етапів

Не завжди недовіра клієнта на старті – це саме недовіра клієнта до вас. Бо є можливість того, що перед співпрацею з вами у нього був негативний досвід з іншим спеціалістом.

Запускаючи новий бізнес і напрямки, працює з вами

Ваше максимальне включення з порадами клієнту в новому проєкті підвищить його лояльність до вас. Бо коли ви вже почали давати поради і працювати (умовно) в цьому новому проєкті, є велика ймовірність, що клієнт для роботи обере вас.

Щоб ознайомитися з повним матеріалом по темі та переглянути відеозапис зустрічі – заповніть заявку на вступ і станьте учасником Ukrainian Digital Сommunity.

Професійна спільнота, що об’єднує українських digital-спеціалістів та власників агенцій
Попередній запис
Вплив війни на ринок digital-маркетингу
Наступний запис
Dribbble: просування, кейси та вплив на результати агенції tubik
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

  1. myroslava_tkachuk
    myroslava_tkachuk

    Цікавий матеріал!
    Дякую!