ЯК ЛUDCТВО СТВОРИЛО АНІМАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ ДЛЯ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ

Професійна спільнота, що об’єднує українських digital-спеціалістів та власників агенцій

Софія Рудь, власниця агенції у напрямку дизайну, учасниця Ukrainian Digital Community.

ЯК ЛUDCТВО СТВОРИЛО АНІМАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ ДЛЯ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ

Я керую власною дизайн-студією з 2018 року. Особливо нам подобається працювати зі стартапами та офлайн-бізнесом, зокрема у сфері дизайну. Ми постійно готові до нових викликів.

З UDC я з вересня 2023 року. Все розпочалося з публікації Facebook ментора спільноти, CEO у Lazarev.agency, Кирила Лазарева. Ця публікація надихнула приєднатися до спільноти, адже було відчуття, що нашому ринку давно не вистачало потужного комʼюніті однодумців, обʼєднаних спільною метою та цінностями.

Зокрема, ми сформували плідну співпрацю з Іриною Бондаренко, яка також є учасницею спільноти: консультує з питань маркетингу та комунікацій і часто втілює те, що запропонувала клієнту, сформувавши проєктну команду. Наш кейс — чудовий приклад взаємодії всередині UDC.

А розпочалося все з того, що Ірина написала повідомлення у загальному чаті, в якому шукала підрядника для створення анімаційного відео до 25-річчя страхової компанії Граве. Разом із запитом був наданий дуже красивий та якійний референс іншої студії, який дуже зрезонував. Коли ми почали комунікацію за проєктом, обидві сторони зрозуміли, що ми на одній хвилі, а співпраця буде плідною та результативною.

Під час роботи ми відчували потужну синергією або, як ми її називаємо, «силу ЛUDCТВА». Разом з Іриною на всіх етапах ми мали схожий підхід до роботи. Ми були вмотивовані та прагнули створити щось дійсно видатне. Я керувала командою аніматорів та ілюстраторів. Ірина в свою чергу представляла інтереси клієнта. Спільна енергія допомогла реалізувати вражаючий проєкт. Ми пишаємося не лише красою дизайну, але й потужним сторітелінгом.

Участь в UDC відкрила для мене нові можливості. Я знайшла ідеального партнера для реалізації амбітного проєкту. Я вдячна Ukrainian Digital Community за новий досвід та відкрита до нових партнерств, колаборацій, проєктів! Ми обов’язково продовжимо професійно зростати разом.

Хочете долучитися до професійної спільноти digital-спеціалістів та власників агенцій, щоб мати змогу отримувати свіжу інформацію першими?
Заповнюйте заявку на вступ до Ukrainian Digital Community
Image
Cтежити за ЛUDCТВОМ

Ми об’єднуємо digital-індустрію заради її розвитку, зростання, ствердження на світовому рівні. Всі ми — частина великого ЛUDCТВА, що є збірним поняттям інтелекту та досвіду суспільства. Кожен із нас є важливим у динамічному процесі вдосконалення світу digital.

Image
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *