ЯК ПРОСУВАТИ ЮТУБ-КАНАЛ ЗА ОСТАННІМИ ТРЕНДАМИ?

керівниця маркетингової агенції МАВР

23 квітня 2005 року в інтернеті з’явилося відео з хлопцем, що стояв біля вольєру зі слонами. Так розпочалася історія YouTube. З тих пір відеохостинг перетворився на потужну платформу для маркетингу з більш ніж 2 мільярдами глядачів. Це робить YouTube ідеальним місцем для просування бізнесу будь-якого масштабу або напряму.

Втім, тренди на YouTube змінюються швидко. Ось що було найбільш актуальним в стратегіях просування на сервісі у поточному 2023 році.

ЯК ПРОСУВАТИ ЮТУБ-КАНАЛ ЗА ОСТАННІМИ ТРЕНДАМИ?

Оптимізація контенту під алгоритми

Важливо створювати відео, які відповідають алгоритмам YouTube. Використовуйте релевантні ключові слова у заголовках, описах та тегах. І, само собою, створюйте цікавий контент, який змушує глядачів дивитися відео до кінця. Наприклад, в нашому кейсі для Мартенсит+ ми тестували різні заголовки, і зрозуміли, що відео з ключовим словом Послуга має більше переглядів.

Високоякісне відео

Якість відео має велике значення. Відео, які гарно зняті та змонтовані, мають більше шансів залучити аудиторію та отримати вищі рейтинги. За нашим досвідом, відео в 4К якості показують кращу результативність, ніж у HD тим паче у SD. З іншого боку, іноді і треш-контент — варіант. Адже відео з великою кількістю дизлайків часто мають більше переглядів. Це може бути пов’язано з тим, що контент, який викликає сильні емоції, залучає більше уваги.

ЯК ПРОСУВАТИ ЮТУБ-КАНАЛ ЗА ОСТАННІМИ ТРЕНДАМИ?

Соціальна взаємодія з аудиторією

Активне спілкування з публікою, відповіді на коментарі та використання соціальних мереж для просування ваших відео допоможуть значно підвищити рівень залученості та лояльність аудиторії. Для одного з проєктів ми провели конкурс на YouTube, що дало можливість збільшити кількість підписників на каналі до 1000 (а це є мінімальною умовою для виходу на монетизацію).

Регулярне оновлення контенту

Постійне додавання нового контенту допомагає зберегти інтерес до вашого каналу та підтримувати його актуальність. Як показує досвід, у форматі Shorts бажано публікуватися щодня. Для повноформатного формату буде достатньо завантажувати одне нове відео тиждень. Але не забуваємо про якість контенту!

ЯК ПРОСУВАТИ ЮТУБ-КАНАЛ ЗА ОСТАННІМИ ТРЕНДАМИ?

Колаборації

Співпраця з іншими влогерами або впливовими особистостями може допомогти розширити вашу аудиторію та підвищити рівень довіри до вашого контенту.

Реклама

Інвестування у платну рекламу на YouTube і в цьому році є ефективним способом швидкого залучення нової аудиторії.

Нові метрики

Для аналізу використовуються все більше нових метрик взаємодії. Зокрема, серед них кількість переглядів, лайків, дизлайків та коментарів, кількість підписок на канал після перегляду відео та репостів та інші методи, за допомогою яких можна покращити релевантність.

Геотаргетинг

Геотаргетинг дозволяє націлити контент на аудиторію в певному регіоні, що підвищує релевантність реклами і може збільшити конверсію.

Кожен мріє стати зіркою YouTube. Сподіваюся, у новому 2024 році серед них будуть читачі цього блогу. Як то кажуть, всім лайк, шер, колокольчик!

Хочете долучитися до професійної спільноти digital-спеціалістів та власників агенцій, щоб мати змогу отримувати свіжу інформацію першими?
Заповнюйте заявку на вступ до Ukrainian Digital Community
Image
Cтежити за ЛUDCТВОМ

Ми об’єднуємо digital-індустрію заради її розвитку, зростання, ствердження на світовому рівні. Всі ми — частина великого ЛUDCТВА, що є збірним поняттям інтелекту та досвіду суспільства. Кожен із нас є важливим у динамічному процесі вдосконалення світу digital.

Image
LOOPVIDEO: ЯК ЗАЦИКЛИТИ ВСІХ НА ЗАЦИКЛЕНОМУ ВІДЕО?
ЧИМ СОЦМЕРЕЖІ БУДУТЬ ВРАЖАТИ АУДИТОРІЮ У 2024 РОЦІ?
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *