ЧИМ СОЦМЕРЕЖІ БУДУТЬ ВРАЖАТИ АУДИТОРІЮ У 2024 РОЦІ?

Професійна спільнота, що об’єднує українських digital-спеціалістів та власників агенцій

Наталя Онашко — head of media & PR в Kukurudza

Соціальні мережі продовжують активно розвиватися. Мабуть ніхто не буде сперечатися, що присутність у них є необхідністю для бренду. Адже саме соцмережі дозволяють у ефективних спосіб взаємодіяти з аудиторією.

У році, що минає, було декілька помітних трендів. Зокрема набули додаткової популярності подкасти. Залишився актуальним ситуативний контент. Продовжував бути великим запит на новини у суспільстві. Ключове — доля відео у контенті зростає.

За даними від IAB України, 94,7% компаній інтегрували відео у свої контент-стратегії:

ЧИМ СОЦМЕРЕЖІ БУДУТЬ ВРАЖАТИ АУДИТОРІЮ У 2024 РОЦІ?

Тож бачимо, що рілси продовжують бути тим інструментом, який залучає аудиторію. Але і у їхньому використанні варто зберігати баланс. Публікація виключно рілсів може бути неефективною. Рекомендується зосереджуватися на різноманітності контенту з долею відео близько 40%. 

Треба пам’ятати, що важливою є не тільки кількість відео. Сучасні контентні ніші розширюються, а конкуренція у них зростає. Виклик — у створенні такого контенту, який не лише цікавий, але й інтерактивний. Так ви залиште приємні враження у публіки. Бо враження — це найголовніше, що ви можете дати вашій аудиторії. 

Розберемо, що буде створювати враження у новому 2024 році.

Серіаліті 

Серіаліті на регулярній основі розповідають історії про людей, завдяки відео. Фактично — це реаліті-шоу у форматі рілс. Бренди активно конкурують за увагу користувачів, покращують якість зйомки та залучають акторів.  

3D-анімація

3D-анімація тільки починає завойовувати широку популярність. Явний тренд — масштабування предметів. Вони виглядають ефектно через їх присутність у знайомому міському середовищі. Зараз навіть формуються агенції, які спеціалізуються на цьому напрямку.

ЧИМ СОЦМЕРЕЖІ БУДУТЬ ВРАЖАТИ АУДИТОРІЮ У 2024 РОЦІ?
Приклади: Sova, Kukurudza

Мультиканальність

У 2023 році більшість соцмереж вийшли на новий рівень розвитку. Отже, важливо розвивати бренд на різних соціальних платформах, оскільки ваша аудиторія присутня на кожній з них. Адаптація контенту до різних форматів, будь то відео в Tik-Tok чи дописи на LinkedIn, є ефективним підходом. Це не лише сприяє залученню аудиторії, але і забезпечує диверсифікацію ризиків. Якщо станеться щось з однією платформою (привіт, Ілоне), ви залишитеся активними на інших. Такий підхід дозволяє уникнути залежності від одного ресурсу.

Автентичність

Зараз як ніколи відчутним є запит на трушність. Бренди мають виглядати справжніми у своїх висловах та проявах. А також — заявляти свою позицію відповідно до чітких цінностей. Майже всі компанії нині мають власні соціальні ініціативи, про які говорять у тому числі в соціальних мережах.

Колаборації

Колаборації нарощують масштаби. Блогери стають все більш відкритими для співпраці та сміливих ідей. Мова вже більше не йде лише про банальний спільний допис. Взаємодії стають глибшими та тривалими.

UGC

UGC (або вміст, що створений користувачами) — це явище, яке в 2023 році набуло значного росту популярності. Користувачі все частіше виступають як амбасадори бренду. Процес стає схожим на бартерну взаємодію. Людина створює контент, а за це отримує продукт від бренду. І у новому році цей тренд не втрачатиме обертів.

Це — база, яка допоможе вам рухатися вперед. Але важливо прислухатися до своєї експертизи. Тренди можуть приходити і йти. Але лише власний досвід дозволяє знаходити правильний шлях спілкування з потрібною аудиторією.

Бажаю всім мати якомога більше позитивних вражень у новому році!

Хочете долучитися до професійної спільноти digital-спеціалістів та власників агенцій, щоб мати змогу отримувати свіжу інформацію першими?
Заповнюйте заявку на вступ до Ukrainian Digital Community
Image
Cтежити за ЛUDCТВОМ

Ми об’єднуємо digital-індустрію заради її розвитку, зростання, ствердження на світовому рівні. Всі ми — частина великого ЛUDCТВА, що є збірним поняттям інтелекту та досвіду суспільства. Кожен із нас є важливим у динамічному процесі вдосконалення світу digital.

Image
ЯК ПРОСУВАТИ ЮТУБ-КАНАЛ ЗА ОСТАННІМИ ТРЕНДАМИ?
ЯК СТВОРИТИ ЛЕНДІНГ, ЩО НАБЛИЖЕНИЙ ДО ІДЕАЛУ?
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *