Все про Payoneer: отримання та використання коштів від закордонних клієнтів

менеджер по роботі з VIP-клієнтами у Payoneer

Робота із закордонним ринком — це не просто тренд, а неодмінна передумова стійкості українського бізнесу. Тим паче, коли мова йде про digital-галузь та перекази грошей всередині. На допомогу підприємцям, які пропонують сучасні цифрові сервіси, приходять інноваційні цифрові продукти. Серед них — платіжна система Payoneer, яка надає якісні фінансові послуги та забезпечує міжнародні грошові онлайн-перекази. 

Що таке Payoneer?

Payoneer — це міжнародна платіжна система, яка спеціалізується на крос-кордонних платежах і веденні глобальних фінансових операцій. Сервіс надає можливість простого та безпечного отримання платежів з будь-якої точки світу.

Основні можливості Payoneer

Пайонір пропонує широкий спектр фінансових послуг для фрілансерів, підприємців та компаній. Це включає електронні гаманці для швидкого отримання платежів і управління фінансами, а також банківські перекази для зручності користувачів у більш ніж 200 країнах світу.

Отримання платежів з-за кордону

Платежі можна отримувати на пейонір через електронні гаманці, що значно спрощує процес переказу коштів для фрілансерів і бізнесів. Ви можете отримувати платежі у різних валютах, включаючи USD, EUR, GBP та інші, з усього світу за допомогою SWIFT-кодів, спрощуючи процес міжнародних трансакцій. 

Відправлення коштів та управління платежами

Крім того, сервіс дозволяє здійснювати банківські перекази клієнтам у понад 190 країнах та відстежувати платіжні запити. Використання Payoneer також включає миттєве отримання платежів від інших користувачів, можливість переказу коштів на місцеві банківські рахунки, конвертацію валют, автоматичні платежі і використання карт Payoneer для різних цілей, включаючи оплату підписок і реклами.

Продукти та послуги

Payneer підтримує міжнародну торгівлю, надаючи інструменти для спрощення глобальних фінансових операцій.

Картка Payoneer

Її наявність пропонує досить зручні фінансові рішення для бізнесу. Можна сплачувати за підписки, рекламу та всі інші бізнес-витрати за допомогою картки Payoneer. Останнім часом зʼявилася можливість для українських акаунтів з доларовою карткою додавати її в Apple, Samsung Pay. Все частіше почали замовляти віртуальну картку, яку все більш зручно стає використовувати зі свого телефону.

Для корпоративних акаунтів, payoneer фоп, які зареєстровані саме в європейських юрисдикціях, ви можете сплачувати ПДВ з балансу Payoneer безкоштовно.

VIP-статус

VIP-статус на Payoneer в Україні створює підвищену безпеку онлайн-платежів, цілодобову підтримку та багато іншого.

Відмінності та переваги Payoneer

Payoneer надає зручні інструменти для оптимізації податкових процедур і валютного обміну для своїх користувачів. Якщо порівнювати Payoneer з банками й іншими платіжними системами, треба дивитися саме які є у вас потреби, у вашого бізнесу. Але це точно про більш персоналізований підхід до клієнта.

Ще порівняння інформації Payoneer з іншими системами:

QA сесія з Payoneer

З Paypal можна отримувати кошти на Payoneer?

Якщо ви маєте компанію і хочете зареєструватися з банківським рахунком у Payoneer, ви зможете це зробити з різними платіжними системами, такими як Wise та Revolut. З PayPal також можна зареєструвати рахунок для отримання коштів через реквізити, які надає Payoneer. Однак це не можливо з Paysera.

Чи є можливість для ФОП надавати посилання на оплату, як це є в Wise?

Рayoneer для фоп пропонує можливість створювати посилання на оплату для зручності отримання платежів. Для ФОП краще зареєструвати бізнес-акаунт і можна обрати individual enterpreneur, це і є ФОП. Так ви зможете надавати посилання про оплату, тому це і є цей функціонал.

Якщо вже маєш акаунт в Payoneer чи можна стати VIP?

Рayoneer тарифи є різні, втім, для отримання VIP-статусу на Payoneer в Україні потрібно відповідати певним критеріям безпеки та активності платежів.

Чи бачить податкова наявність рахунку на Payoneer?

Payoneer діє на підставі американської ліцензії в Україні, тому всі кошти на рахунку Payoneer знаходяться поза українською банківською системою. Вони будуть видимі на вашому українському банківському рахунку при здійсненні переказу коштів.

Чи буде можливість переказу на Binance?

Payoneer не підтримує безпосередні перекази на Binance.

Чи треба робити окрему додаткову реєстрацію для ФОП, якщо є стара реєстрація як фізичної особи?

Реєстрація для ФОП є реєстрацією бізнес-акаунту, питання яке ми покривали раніше. Тобто ви вибираєте приватний підприємець і так набагато простіше працювати зі звітністю, інвойсами, інформувати , тому так — варто робити додаткову реєстрацію.

Чи треба надсилати договори по послугах, чи достатньо інвойсу?

Тут бувають різні ситуації. Скажу вам одразу, що це точно буде моєю рекомендацією підготувати і те, і інше. Тому що бувають випадки, коли саме у компанії вимагають і інвойс, і контракт. Це робиться для того, щоб ми могли підтвердити саме вашу лінію бізнесу, і ви могли отримувати платежі.

Які комісії та можливі бонуси?

На стандартному корпоративному акаунті Payoneer є два типи комісій:

  1. Ви платите 1% від суми за прийом банківського переказу.
  2. Ви платите 2% від суми за відправлення коштів банківським переказом.

За відкриття, закриття рахунку та інші операції додаткові комісії не стягуються.

VIP клієнти отримують безкоштовний прийом банківських переказів (комісія 1% знімається), а комісія за відправлення коштів залишається 2%.

Як налаштувати автоматичний переказ SWIFT з їх рахунка при заході туди USD на український рахунок ФОП?

Якщо ви хочете вивести кошти на український рахунок, вам потрібно буде вручну вибрати ваш рахунок, внести суму і надіслати кошти. Для налаштування пакетних платежів, наприклад, виплат контракторам, ви можете завантажити шаблон Excel файлу, внести всі деталі і відправити платежі зі зручністю.

Чи зіймає Payoneer комісію щомісяця?

Payoneer зазвичай не стягує щомісячні комісії за використання основних функцій своєї платформи.

Ще важливо не плутати пейонір із Wise (раніше відомий як TransferWise) — це дві різні платіжні системи, які надають можливість міжнародних переказів коштів, але з деякими відмінностями у функціоналі та умовах використання.

Wise (TransferWise):

  • Wise відомий своєю транспарентністю у валютних обмінах та низькими комісіями за міжнародні перекази.
  • Вони використовують технологію “peer-to-peer” для здійснення переказів, що часто робить їх вигідним вибором для особистих та бізнес-платежів.

Payoneer:

  • Payoneer спеціалізується на міжнародних платіжних рішеннях для фрілансерів, підприємців і бізнесів.
  • Вони надають можливість отримувати платежі в різних валютах і керувати фінансами через електронні гаманці, банківські перекази та інші опції.

Обидві системи мають свої переваги залежно від потреб користувача: Wise частіше використовується для особистих переказів та оплати товарів і послуг, тоді як Payoneer частіше обирають для бізнес-платежів та масштабних міжнародних транзакцій.

Від себе особисто спікер зустрічі, на основі якої ми сформували цю статтю, рекомендує всім оформити VIP-статус. Це дозволить вам отримати:

  • КЛІЄНТСЬКИЙ СЕРВІС з вищим пріоритетом в системі і цілодобовою підтримкою
  • УНІКАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ, які постійно оновлюються
  • ОСОБИСТОГО КОНСУЛЬТАНТА В УКРАЇНІ, що допоможе з онбордінгом, підвищенням лімітів або зниженням комісій
  • СПІЛЬНОТУ із доступом до ексклюзивних експертних заходів

Вкотре підкреслюємо, що Payoneer на ринку відрізняє персоналізований підхід до користувачів. Саме такий підхід ми надаємо і ЛUDCТВУ. Приєднуйтеся до спільноти, щоб отримати вигідні умови користування функціоналом Payoneer.

Хочете долучитися до професійної спільноти digital-спеціалістів та власників агенцій, щоб мати змогу отримувати свіжу інформацію першими?
Заповнюйте заявку на вступ до Ukrainian Digital Community
Image
Cтежити за ЛUDCТВОМ

Ми об’єднуємо digital-індустрію заради її розвитку, зростання, ствердження на світовому рівні. Всі ми — частина великого ЛUDCТВА, що є збірним поняттям інтелекту та досвіду суспільства. Кожен із нас є важливим у динамічному процесі вдосконалення світу digital.

Image
ROI та LTV: розрахунок і вплив на стратегію контент-маркетингу
SEO аудит — стратегія успішного просування сайту
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *