YouTube-канал для лідів, а не для кількості переглядів

Професійна спільнота, що об’єднує українських digital-спеціалістів та власників агенцій

YouTube досить мейнстрімна платформа для просування, на перший погляд. А на другий це потужний інструмент для розвитку вашого бренду та генерації лідів.

Олексій Токовенко, Сo-founder YOUTA Agency, сертифікований YouTube-спеціаліст і бізнес-тренер
YouTube-канал для лідів, а не для кількості переглядів

І ось чому.

За даними досліджень, 70% користувачів звертаються до YouTube, щоб знайти відповіді на свої запитання та вирішити проблеми. Споживачі все частіше шукають відеоконтент для отримання інформації про продукти та послуги перед покупкою.

Вагомою перевагою платформи YouTube є широка аудиторія. Це означає, що ваш контент може привернути багато потенційних клієнтів. І, за умови правильного налаштування органічного просування, кошти сюди вкладати не потрібно.

Під час розвитку YouTube-каналу для лідогенерації та популяризації бренду я завжди раджу створювати контент, який підсилює позитивне сприйняття. Додатковим плюсом буде, якщо відео ще й привертатиме увагу глядачів та буде перетворювати їх у клієнтів.

Для того, щоб це зробити, раджу обрати категорію контенту із запропонованих нижче. Вони тут не просто так. Саме такі формат є найбільш популярними.

  • комедія
  • музика
  • розваги/поп-культура
  • інструкції

Кожну з них можна адаптувати під вашу нішу та напрям діяльності!

Уривок із зустрічі в Ukrainian Digital Community

Як оптимізувати відео?

  • Якщо відео триває більше 15 хвилин, рекомендується додавати таймкоди, що допомагають глядачам швидко знаходити цікаві моменти в контенті.
  • Використовуйте інструменти аналітики, такі як TubeBuddy, vidIQ та Google Ads. З їх допомогою можна оптимізувати відео та просувати їх на платформі.
  • Додавайте якомога більше цінної інформації в описі до відео: хештеги, ключові слова, посилання на додаткові ресурси, посилання на інші відео, дані про проект тощо.
  • Додавайте до 10-ти тематичних тегів: перші 3 обирайте обережно та більш предметно, вони сильно впливають на ранжування.
  • Якщо на обкладинці люди, відео переглядатимуть з більшою ймовірністю через високий кредит довіри.
  • YouTube може стати потужним інструментом для досягнення ваших маркетингових цілей та розвитку бренду. Але лише у тому випадку, якщо ви не забуваєте про головний закон платформи: регулярність та аналітика.
Хочете долучитися до професійної спільноти digital-спеціалістів та власників агенцій, щоб мати змогу отримувати свіжу інформацію першими?
Заповнюйте заявку на вступ до Ukrainian Digital Community
Image
Cтежити за ЛUDCТВОМ

Ми об’єднуємо digital-індустрію заради її розвитку, зростання, ствердження на світовому рівні. Всі ми — частина великого ЛUDCТВА, що є збірним поняттям інтелекту та досвіду суспільства. Кожен із нас є важливим у динамічному процесі вдосконалення світу digital.

Image
Як білка в колесі або секрети делегування
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *