Дорожче на 30%: свіжі оновлення у таргетованій рекламі

Авторка: Валерія Тернова — менторка напрямку Target ads, власниця компанії з налаштування реклами для е-ком з гарантією ROAS, навчає власників бізнесу та фрілансерів таргетованій рекламі.

Дорожче на 30%: свіжі оновлення у таргетованій рекламі.Компанія Apple впровадила комісію 30% на запуск реклами в Instagram через iOS. Наразі нові умови вже діють у США

Невже знову? 

Компанія Apple впровадила комісію 30% на запуск реклами в Instagram через iOS. Наразі нові умови вже діють у США. 

Коли подібне станеться на інших ринках та на яких саме — достеменно невідомо. Але ми прогнозуємо, що до кінця 2024 року практика пошириться і на інші країни. 

Тема гаряча та хвилююча, адже просування публікацій — це найпопулярніший та найлегший спосіб для малого бізнесу відкрити себе більш широкій аудиторії. Малі підприємства, зазвичай, мають обмежений бюджет на маркетинг та рекламу, що часто ускладнює їхню можливість привертати увагу нових клієнтів. Однак просування публікацій може виявитися ефективним і відносно доступним способом залучення уваги до свого бренду або продукту. Ці «бюджети» на таргетовану рекламу і так часто непосильні, а тут ще й сюрприз від Apple.

Варто зазначити, крім додаткової комісії, прогнозовано зміниться і процес оплати. Раніше з рекламодавців стягувалася плата лише після того, як їхні рекламовані публікації були запущені. Відтепер на iOS вони будуть повинні платити наперед: додавати ці кошти спочатку на свій рахунок, а потім використовувати їх для просування публікації.

А що робити?

Наголошую, що це оновлена політика Apple. Meta ж в офіційних зверненнях пропонує не хвилюватись, а використати наступні варіанти запуску реклами для уникнення сплати комісії:

  • запускати публікації через рекламний кабінет, а не кнопку «просувати»
  • поповнювати рекламний кабінет з ноутбука чи іншого девайсу десктопної версії або мобільного веб-браузеру (тоді запускати з iOS можна буде без комісії)
  • або ж запускати рекламу через Android

А взагалі, рекомендую делегувати цю справу таргетологам-професіоналам. Як би сказав Стів Джобс у цій ситуації — Think different. 

Хочете долучитися до професійної спільноти digital-спеціалістів та власників агенцій, щоб мати змогу отримувати свіжу інформацію першими?
Заповнюйте заявку на вступ до Ukrainian Digital Community
Image
Cтежити за ЛUDCТВОМ

Ми об’єднуємо digital-індустрію заради її розвитку, зростання, ствердження на світовому рівні. Всі ми — частина великого ЛUDCТВА, що є збірним поняттям інтелекту та досвіду суспільства. Кожен із нас є важливим у динамічному процесі вдосконалення світу digital.

Image
БІЗНЕС-МОДЕЛЬ DIGITAL-АГЕНЦІЇ: ЧИ МОЖЛИВО ЗРОСТАТИ ЗАРАЗ?
СЕРВІС ЯК ФІЛОСОФІЯ КОМПАНІЇ
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *