ЯК ЛUDCТВО ЗМІНЮЄ УЯВУ ПРО МОЖЛИВОСТІ WEBFLOW

Віталій Вінніков, співзасновник фронт-енд студії VVMD

Я очолюю команду веб-розробників VVMD, яка спеціалізується на створенні сайтів на основі платформи Webflow. Ми віримо в потенціал саме цього інструменту, адже він пропонує чимало унікальних переваг. Нещодавно ми створили проєкт, який, на мою думку, це переконливо доводить. Втім, це було б неможливим без спільноти Ukrainian Digital Community. Адже саме тут ми зустріли найкращих партнерів для втілення задуму — студію Advanced.Team. Наша синергія — справжня сила ЛUDCТВА.

ЯК ЛUDCТВО ЗМІНЮЄ УЯВУ ПРО МОЖЛИВОСТІ WEBFLOW

Cпочатку трохи більше про можливості Webflow. Багато хто сприймає цей сервіс, як ще один no-code конструктор, розглядаючи його серед таких платформ як Wix, Weblium, Squarespace або, скажімо, Framer. І така поверхнева думка, на жаль, суттєво його недооцінює. Так, Webflow має всі переваги функціоналу no-code і, відповідно, є економічним рішенням. Але, на відміну від інших, дає простір для кастомного підходу і просувається далеко за межі звичайного використання шаблонів. Тут є місце і для складної архітектури, і для вражаючої анімації.

Ми давно хотіли розкрити максимум переваг Webflow на прикладі одного сайту. Нашим бажанням було досягнути, за рівнем візуальної естетики, тієї планки, яку задають найпрестижніші веб-премії. Ми готові були вкласти в амбітний проєкт ресурс наших розробників. Але для реалізації задуму потрібні були партнери — топові веб-дизайнери, які вже отримали визнання на Awwwards.

ЯК ЛUDCТВО ЗМІНЮЄ УЯВУ ПРО МОЖЛИВОСТІ WEBFLOW

На мій заклик відгукнувся учасник Ukrainian Digital Community, Дмитро Заплава — співзасновник Advanced.Team, провідної української студії веб-дизайну. У її портфоліо чимало сайтів, які, без перебільшення, сягнули світового рівня. Дмитро з його неймовірно талановитою командою змінюють уяву про дизайн в цифровому середовищі. Те, що вони роблять — справжнє мистецтво. Знайомство з ними я вважаю своєю безумовною професійною удачею.

Пліч-о-пліч ми створили сайт для елегантних та мінімалістичних меблів www.code-furniture.com. Advanced Team — відповідали за художнє рішення. А VVMD — за його повноцінне втілення за допомогою інструментів Webflow. Верстка, анімація, контент демонструють міжнародний клас.

ЯК ЛUDCТВО ЗМІНЮЄ УЯВУ ПРО МОЖЛИВОСТІ WEBFLOW

Мої слова підтверджують почесні відзнаки, які ми спільно отримали за цей проєкт. Серед них — Best UI, Best UX, Best Innovation від CSS Design Awards, Special Kudos від CSS Design Awards та Honorable Mention від Awwwards. Окрім того, завдяки цьому кейсу, ми отримали низку цікавих запрошень до участі у нових проєктах як фахівці з розробки на базі Webflow.

ЯК ЛUDCТВО ЗМІНЮЄ УЯВУ ПРО МОЖЛИВОСТІ WEBFLOW

UDC — це надзвичайно потужний засіб нетворкінгу. Це місце, де кращі українські digital-фахівці утворюють партнерства, які стверджують нашу галузь у планетарному масштабі. Отже, порада всім тим, хто ще не з нами — не зволікайте, будьте поруч, ставайте до ЛUDCТВА!

Хочете долучитися до професійної спільноти digital-спеціалістів та власників агенцій, щоб мати змогу отримувати свіжу інформацію першими?
Заповнюйте заявку на вступ до Ukrainian Digital Community
Професійна спільнота, що об’єднує українських digital-спеціалістів та власників агенцій
АНТОН ПЕРЕТЯКА: «ЯК ПЕРЕТВОРИТИ СПРОТИВ НА РОЗВИТОК»?
ЯК УКРАЇНЦІ ДОПОМАГАЮТЬ ПОЛЯКАМ ВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ?
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *