П’ЯТЬ ІННОВАЦІЙНИХ ІДЕЙ NO-CODE ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Автор: Валерій Торяник — founder at valtorian.com учасник Ukrainian Digital Community.

Протягом останніх років стає все більш поширеним такий напрямок як розробка без використання коду, який є солідною альтернативою традиційному кодуванню. Перш ніж ми поринемо в світ інноваційних No-Code ідей, давайте все ж таки пригадаємо що це взагалі таке. No-code — це один із способів створення програмного забезпечення за допомогою готових інструментів, що дає змогу створювати сайти та додатки з мінімальним використанням коду.

Як це взагалі працює? No-code платформи з’єднують бази даних, утиліти та інші ресурси через API. Наприклад, контент-мейкер може опублікувати повідомлення одразу і в Twitter, і в LinkedIn через додаток для автоматизації. Це можливо завдяки API: розробник використовує API в безкодовій платформі, створюючи посилання для автентифікації та отримує доступ до постингу. Таким чином, додаток дозволяє зберегти час контент-мейкеру і підвищити його ефективність в компанії.

Отже, час розглянути декілька ідей, які можуть бути корисні саме для вашого бізнесу. 

Корпоративні веб-сайти та лендинги

За допомогою платформ, як Webflow або Wix, ви можете створювати веб-сайти, які мають професійний вигляд та відповідають всім вашим бізнес-потребам. Для цього не потрібні глибокі знання у кодуванні. Ці платформи мають заготовлені шаблони та френдлі інтерфейси, які дозволять за короткий час створити продукт.

Створення веб-сервісу

Adalo або Bubble — чудові No-Code платформи для створення веб-сервісів. Вони надають широкий спектр інструментів з можливостями автоматизації. Adalo дозволяє швидко тестувати та вдосконалювати продукт завдяки можливості миттєвого побачення змін. Тоді як Bubble має потужні засоби для роботи з базами даних, API і зовнішніми сервісами, що розширює можливості додатків.

Кейс, який ми реалізували за допомогою цих платформ.

Розробка мобільного додатку

No-Code платформи, такі як OutSystems, дозволяють підприємствам з легкістю створювати мобільні додатки для iOS та Android. З їхньою допомогою зручно тестувати різні версії та швидко вносити зміни, що надзвичайно важливо в умовах зростаючої конкуренції та змінних вимог споживачів.

П'ЯТЬ ІННОВАЦІЙНИХ ІДЕЙ NO-CODE ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Дизайн UX/UI

No-Code платформи, як-от Sketch або Figma, дозволяють бізнесу без проблем розробляти власний UX/UI дизайн для різних цифрових та мобільних платформ. Використовуючи ці інструменти, можна візуалізувати свій продукт, створюючи прототипи і виконуючи тестування без витрат часу та грошей на кодування.

Аналіз даних та автоматизація маркетингу

No-Code інструменти, як-от Google Data Studio або Zoho Analytics, допомагають у зборі, аналізі та візуалізації даних, що значно полегшує прийняття обґрунтованих комерційних рішень. Сервіси автоматизації маркетингу MailChimp або HubSpot дозволяють вам автоматично налаштовувати та відслідковувати всі ваші маркетингові кампанії.

No-code розробка активно змінює сферу технологій, надаючи більше можливостей бізнесу та стартапам в 2024 році бути на крок попереду. Це економить час та ресурси, скорочуючи необхідність залучення професійних розробників. 

Хочете долучитися до професійної спільноти digital-спеціалістів та власників агенцій, щоб мати змогу отримувати свіжу інформацію першими?
Заповнюйте заявку на вступ до Ukrainian Digital Community
founder at valtorian.com
Залучення аудиторії через контент у соцмережах у 2024 році
ЯК ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ВАШУ ЦІЛЬОВУ ЗАВДЯКИ GOOGLE КАРТАМ?
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *