Агенція vs. продуктова компанія: вимоги та очікування від дизайнера

Професійна спільнота, що об’єднує українських digital-спеціалістів та власників агенцій
()

В житті кожного креативного спеціаліста рано чи пізно виникає питання, як саме і де розвивати свою кар’єру далі. Дизайнери — не виключення.

Саша Кагор — дизайнер, підприємець та гедоніст

Найпоширеніший вибір для дизайнерів — між роботою в агенції та зайнятістю в продуктовій компанії. Як і в класичному зимовому виборі між лижами та сноубордом, скрізь є свої переваги та недоліки. І кінцеве рішення залежить від власних уподобань.

Головна різниця між агенцією та продуктовою компанією полягає в підходах та завданнях, з якими стикаються дизайнери інтерфейсів та продуктові дизайнери. Я хочу розповісти про те, що знаю з власного досвіду. Отже.

Робота в агенції

Дизайнери в агенціях зазвичай працюють над різноманітними проєктами для різних клієнтів. Це дозволяє їм набувати досвіду в різних галузях та розвивати широкий спектр навичок.

Водночас, робота в агенції може бути вимогливою через велику кількість проєктів та короткі терміни виконання. Звідси — швидке навчання та розвиток дизайнера.

Але ось він, підводний камінь — обмежені ресурси. Дизайнери в агенціях зазвичай мають менше ресурсів для реалізації завдань. Це може вплинути на якість та обсяг роботи, що очевидно.

Як щодо продуктової компанії?

Продуктові дизайнери зазвичай працюють над одним великим проєктом або набором проєктів. У чому перевага? Це дозволяє їм глибше досліджувати та розробляти консистентну дизайн систему.

До того ж, у продуктових компаніях робота може бути більш стабільною, оскільки продукт розвивається на довготривалий термін. Дизайнери мають можливість бачити довгострокові результати своєї роботи.

Ресурсів більше, так.

А який тут підводний камінь? Дизайнери в продуктових компаніях зазвичай несуть більше відповідальності за подальшу долю проєкту та його успіх. Вони повинні зосередитися на покращенні роботи для користувачів та досягненні бізнес-цілей.

Як вибрати між цими двома варіантами?

Up to you. Важливо врахувати свої особисті цілі та погляди на дизайн.

Якщо ви більше націлені на різноманітність та творчість, агенція може бути відмінним вибором. Але якщо ви хочете глибше зосередитися на розвитку конкретного продукту та бажаєте працювати над довгостроковими стратегіями — вам до продуктової компанії.

Все ж. Хто переміг у батлі — дизайнер в агенції, який завжди має за плечима декілька проєктів одночасно, чи дизайнер в продуктовій компанії, який працює над одним великим продуктом?

Як на мене, дизайнер з агенції звісно б переміг, бо продуктовий дизайнер може сказати: «Та воно мені не треба, робіть собі свій батл». Бо цей напрям — не про батли, а про бізнес та системні рішення.

Наскільки корисним був цей допис?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середній рейтинг / 5. Кількість голосів:

Поки що немає голосів! Будьте першим, хто оцінить цей допис.

Хочете долучитися до професійної спільноти digital-спеціалістів та власників агенцій, щоб мати змогу отримувати свіжу інформацію першими?
Заповнюйте заявку на вступ до Ukrainian Digital Community
Image
Cтежити за ЛUDCТВОМ

Ми об’єднуємо digital-індустрію заради її розвитку, зростання, ствердження на світовому рівні. Всі ми — частина великого ЛUDCТВА, що є збірним поняттям інтелекту та досвіду суспільства. Кожен із нас є важливим у динамічному процесі вдосконалення світу digital.

Image
Звільнятися чи ні? Незвична відповідь
LOOPVIDEO: ЯК ЗАЦИКЛИТИ ВСІХ НА ЗАЦИКЛЕНОМУ ВІДЕО?
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *