Стратегія мем-маркетингу

маркетологиня, підприємиця, власниця маркетингової агенції

Як отримати більше 2 000 000 охоплень для свого бізнесу за місяць?

Анна Несен — маркетологиня, підприємиця, власниця маркетингової агенції, учасниця Ukrainian Digital Community

Ви власник бізнесу та у вас закінчилися маркетингові стратегії, які допомагають привернути увагу аудиторії? Не знаєте як підвищити впізнаваність бренду? Ми знаємо, який інструмент приверне увагу клієнтів та збільшить потік продажів! У сучасному середовищі існує численна кількість підходів до розвитку інтернет-бізнесу, серед яких передові позиції займає цікавий та захоплюючий мем-маркетинг. 

Завдяки цій стратегії, ви можете не тільки підвищити впізнаваність, але й покращити клієнтський досвід, збільшити зацікавленість та залучити більшу кількість споживачів. Після прочитання статті, ви дізнаєтеся про особливості мем-маркетингу, завдяки чому він набирає популярності, як впливає на бізнес та як інтегрувати його для досягнення своїх цілей. А ще познайомимо вас із реальним прикладом Finmap, де ми впровадили цю стратегію і в якому ця вона працює дуже круто.

Кейс Finmap

Чимала кількість українських компаній, не боїться експериментувати та взаємодіяти зі своєю аудиторією небанальними способами. Одним з успішних прикладів є онлайн-програма для управління фінансами Finmap, яка змогла привернути увагу чисельної кількості користувачів за допомогою мем-маркетингу для просування своїх продуктів. 

За допомогою цієї стратегії, компанія Фінмап досягла 2 000 000 органічних охоплень на місяць, та регулярно створює креативи, які набирають велику кількість переглядів та об’єднують ком’юніті підприємців, для яких ці меми є дуже життєвими. Результати дійсно вражають!

Лише для вас маркетингова команда Finmap поділилась фішками, завдяки яким мем-маркетинг круто працює у їх бізнесі:

  • Аналіз цільової аудиторії. Перше, що допомогло Фінмапу отримати неймовірну кількість охоплень, це ретельний аналіз цільової аудиторії. Вони виявили, який жанр гумору подобається найбільше користувачам, вивчили їхні уподобання та надали перевагу легкому контенту у гумористичному стилі, який став популярним на просторах соціальних мереж. 

Більшість користувачів, які є їх аудиторією, це молоді та амбіційні підприємці, які вже почали, або ж тільки починають свій шлях у бізнесі та стикаються з різними труднощами. Саме тому, надання важливої інформації про те, як побороти стрес, навести порядок у фінансах та перетворити проблеми в приємності у гумористичному форматі, дозволяє нам привабити увагу підприємців та підштовхнути до використання їхніх послуг.

  • Створення унікальних мемів. Також, Finmap має креативну команду, яка допомагає створювати унікальні меми, пов’язані з темою фінансів, але представлені у простому для розуміння стилі та з гумором. Кожен мем передає глибокий сенс та розповідає про особливості діяльності підприємців у гумористичному форматі. 
  • Взаємодія зі споживачами. Окрім публікації мемів на сторінку, Finmap активно комунікує з користувачами, відповідаючи на їхні коментарі, запитання та враження про контент. Потрапивши на профіль компанії, ви не знайдете жодного поста, який залишився без зворотного зв’язку. 
  • Моніторинг ефективності. Спеціалісти проводять регулярний аналіз показників переглядів, охоплення тощо, що сприяє кращому розумінню більш вразливих місць та прийняттю більш обґрунтованих рішень, щодо їх удосконалення.

Також, завдяки створенню цікавих та гумористичних мемів, компанія Finmap значно збільшила впізнаваність бренду та залучає до перегляду постів більшу кількість користувачів.

Хочете долучитися до професійної спільноти digital-спеціалістів та власників агенцій, щоб мати змогу отримувати свіжу інформацію першими?
Заповнюйте заявку на вступ до Ukrainian Digital Community
Image
Cтежити за ЛUDCТВОМ

Ми об’єднуємо digital-індустрію заради її розвитку, зростання, ствердження на світовому рівні. Всі ми — частина великого ЛUDCТВА, що є збірним поняттям інтелекту та досвіду суспільства. Кожен із нас є важливим у динамічному процесі вдосконалення світу digital.

Image
СЕРВІС ЯК ФІЛОСОФІЯ КОМПАНІЇ
Outbound маркетинг: від стратегії до результатів
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *